Хто ми

Жодна дитина не має залишитись наодинці з травмою війни. Це місія благодійного фонду “Голоси дітей”.

Завдяки вашій підтримці, ми надаємо психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали в результаті бойових дій.

Це допомагає їм перемагати наслідки війни та розвиватися.

Також ми допомагаємо родинам з розв’язання побутових проблем, лікуванням та реабілітацією дітей, надаючи індивідуальну підтримку.

Щоб дати голос дітям, ми створюємо відео контент та займаємось просуванням прав дітей з тим, щоб змінити систему захисту прав дитини в країні.

Наша ціль – кожна постраждала від війни дитина в Україні має отримати психологічну підтримку вчасно.

Наші цінності: повага до гідності та прав дитини; розуміння потреби кожної дитини бути почутою; віра в те, що найкращих результатів можна досягти у партнерстві та взаємодопомозі.

Сьогодні наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту у Донецькій та Луганській областях.

Ми отримуємо інформацію з перших вуст і товаришуємо з дітьми, які своє дитинство провели поруч з війною.

Наша команда

Лена Розвадовська
Співзасновниця та голова правління фонду
Пам’ятаю, як з подивом для себе усвідомила, що ніколи в дитинстві не чула про свої права, не знала, що дитиною я маю право на повагу й захист. Через свій особистий досвід мені легко зрозуміти дітей, яких не чують й ображають.
Азад Сафаров
Співзасновник фонду, керівник напрямку комунікацій
З дитинства я мріяв стати режисером і знімати кіно. І вже так вийшло, що почавши знімати кіно, я повернувся знову в дитинство. Оскільки ми знімаємо переважно про дітей, які живуть на лінії фронту. В якийсь момент я зрозумів, що лише фільмувати і показувати проблеми - мало. Треба робити конкретні зміни.
Алла Ширшина
Проєктна менеджерка
Мені дуже важлива реалізація з сенсом. Розумію, що робота у фонді і є для того, щоб чим більше дітей мали щасливе дитинство і багато обіймів, попри все.
Ольга Вовк
СММ-ниця, дизайнерка, ілюстраторка
Я виросла в сім’ї військовослужбовців, і напевно дивно, що в житті я обрала творчий шлях. Діти в садку, однокласники - майже всі були дітьми військових. Ми часто грали у “війну”, безжально стріляли один в одного з різних боків дитсадкових альтанок, а поранених несли в “шпиталь”-пісочницю, і мали першокласну палко-зброю. Мені пощастило подорослішати у відносно мирний час. Але думка про те, що в моїй країні є діти, для яких мій дитячий страх став реальністю, не давала спокою.
Андрій Полухін
Координатор проєкту "Відкрий онлайн учню"
Знаю, що таке війна на собі, був в гарячих точках на Сході України. Бачив зруйновані будівлі й розумію, що можуть переживати діти. Вони - майбутнє України. А я люблю Україну і хочу, щоб наші діти мали все потрібне і не страждали.
Олена Олійник
Бухгалтерка
Можу проїхати 210 км за день на велосипеді, це ідеальний антистрес. Це допомагає "провітрити" голову і не думати про балансові довідки і касові ордери.
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Локальний координатор
Одного прекрасного осіннього дня мені пощастило народитися у люблячій сім'ї, де дітей виховували в любові та піклуванні. Нас у батьків п'ятеро. Живучи у своєму домашньому раю, мені здавалось, що так живуть всі. Але одного разу, ще навчаючись в школі, я почула, що дівчинка хоче втекти з дому, бо батьки погано до неї ставляться. Для мене то було дикістю. Минув час, й та дівчинка все ж таки втекла з дому, а за декілька днів її знайшли вже неживою. Відтоді я вирішила шукати відповіді на питання для дітей, які виховуються в насиллі, та знаходити рішення для їхніх потреб.
Наталія Слободян
Координаторка іншомовних сторінок в соцмережах та волонтерів-перекладачів
Я дуже люблю дітей і хочу допомагати тим, хто живе поряд з війною. Щоразу, коли бачу очі цих дітей, мій світ – перевертається. Діти не заслуговують чути обстріли чи бачити, як їх домівки знищені вщент. Вони заслуговують на дитинство.
Мирослава Трофимчук
Відеографка та операторка
Я з Красногорівки, це поруч з лінією фронту. Одного разу, коли почались сильні обстріли, а батьків вдома не було, сама перенесла найменших братиків у підвал. А потім і котів, і улюблені іграшки. Зараз навчаюсь у Києві і хочу допомагати тим, з ким маю спільний досвід.
Таня Вовк
Авторка ілюстрацій та директорка з натхнення
Фріда
Фріда
Чотирилапа подруга дітей та головна спеціалістка з гарного настрою

Наші психологи

Наші психологи працюють в програмах “Арттерапія” та “Мобільні психологи”, в рамках яких ми надаємо загальну психосоціальну підтримку, проводимо групові заняття та індивідуальні консультації.

Людмила Романенко
Психолог в програмі Арттерапія
Гірське, Луганська область
Тетяна Асланян
Психолог
Слов'янськ, Донецька область
Олексій Гелюх
Психолог в програмі "Мобільні психологи"
Сєвєродонецьк, Луганська область
Наталія Урсу
Психолог в програмі "Мобільні психологи"
Лисичанськ, Луганська область
Ірина Єфімцева
Ірина Єфімцева
Психолог
Сєвєродонецьк, Луганська область
Ксенія Журба
Психолог
Слов'янськ, Донецька область

Дитяча консультативна рада

Перейти на сторінку