Хто ми

Жодна дитина не має залишитись наодинці з травмою війни. Це місія благодійного фонду “Голоси дітей”.

Завдяки вашій підтримці, ми надаємо психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали в результаті бойових дій.

Це допомагає їм перемагати наслідки війни та розвиватися.

Також ми допомагаємо родинам з розв’язання побутових проблем, лікуванням та реабілітацією дітей, надаючи індивідуальну підтримку.

Щоб дати голос дітям, ми створюємо відео контент та займаємось просуванням прав дітей з тим, щоб змінити систему захисту прав дитини в країні.

Наша мета – створити умови, у яких кожна дитина буде почута, а її права будуть захищені.

Наші цінності.

Ми поважаємо гідність і права дитини.

Кожна українська дитина — це дитина війни, але кожна сприймає її по-своєму. Важливо чути всіх дітей і вчити зберігати контроль над тим, що відбувається, щоб не залежати від допомоги.

Ми віримо, що найкращих результатів у подоланні дитячих травм можна досягнути з допомогою фахівців.

Залучаючи до цього процесу батьків, ми запобігаємо сімейним конфліктам і проблемам.

Ми за майбутнє, де діти — це не жертви війни, а вільні та щасливі громадяни.

Працюємо разом із дітьми та для дітей.

Наша команда

Лена Розвадовська
Співзасновниця та голова правління фонду
Пам’ятаю, як з подивом для себе усвідомила, що ніколи в дитинстві не чула про свої права, не знала, що дитиною я маю право на повагу й захист. Через свій особистий досвід мені легко зрозуміти дітей, яких не чують й ображають.
Азад Сафаров
Співзасновник фонду, керівник напрямку комунікацій
З дитинства я мріяв стати режисером і знімати кіно. І вже так вийшло, що почавши знімати кіно, я повернувся знову в дитинство. Оскільки ми знімаємо переважно про дітей, які живуть на лінії фронту. В якийсь момент я зрозумів, що лише фільмувати і показувати проблеми - мало. Треба робити конкретні зміни.
Олена Єрмоленко
Експертка з комунікацій
Все своє життя я намагалася обирати те місце роботи, яке б поєднувало в собі можливість працювати за фахом та розвиватися, класну команду, з якою ви разом зростаєте та велику ціль, заради якої ти готовий працювати 24/7 і не тільки не шкодувати про це, а ще й кайфувати. Звучить нереально, але це можливо. І можливо стало з Голосами дітей. Я невимовно пишаюся бути частиною цієї надважливої місії – допомагати дітям повертати їх дитинство.
Андрій Черноусов
Юрист
Проблемою дотримання прав дитини я займаюся з 2012 року - це системна робота з моніторингу та адвокації прав дитини в Україні, а особливо дітей, які перебувають під опікою держави. З початком війни мене запросили в команду "Голосів дітей" і я жодної секунди не вагався, бо це є логічним продовженням моєї роботи. До того ж Фонд дає можливість збирати, аналізувати та систематизувати дані про порушення прав дитини під час війни, що згодом допоможе притягнути винних до відповідальності.
Наталя Церклевич
Консультант фонду з розвитку програм
Кілька років поспіль допомагала із фандрейзинговими планами і стратегією. Для мене фонд це про реально живу цінність бути "тут і зараз" - гнучким, відкритим до потреб дітей, швидким  у якісних рішеннях і самозарадним у пошуку ресурсів. Те як організація виросла за останні 3 місяці неймовірний кейс того, що ми маємо справитись з усім, що так несподівано прийшло в  життя нашої країни, бо кожна підтртмка дитини зараз - це цілісна і сильна доросла особистість в майбутньому.
Алла Ширшина
Проєктна менеджерка
Мені дуже важлива реалізація з сенсом. Розумію, що робота у фонді і є для того, щоб чим більше дітей мали щасливе дитинство і багато обіймів, попри все.
Олександра Матіос
Керівник SMM
Я мама, і знаю, як важливо, аби дітей не просто слухали, але й чули, розуміли і поважали. Найбільше, що їм потрібно від дорослих - увага та підтримка. Війна дуже глибоко проникає у сім’ї, лишаючи свій слід як зовні, так і зсередини. Тішуся, що працюю у фонді, який робить усе можливе, аби допомогти дітям подолати травми війни. Дуже хочу, аби діти почували себе захищеними і більше посміхалися. Голоси дітей мають бути почуті.
Ольга Вовк
СММ-ниця, дизайнерка, ілюстраторка
Я виросла в сім’ї військовослужбовців, і напевно дивно, що в житті я обрала творчий шлях. Діти в садку, однокласники - майже всі були дітьми військових. Ми часто грали у “війну”, безжально стріляли один в одного з різних боків дитсадкових альтанок, а поранених несли в “шпиталь”-пісочницю, і мали першокласну палко-зброю. Мені пощастило подорослішати у відносно мирний час. Але думка про те, що в моїй країні є діти, для яких мій дитячий страх став реальністю, не давала спокою.
Андрій Полухін
Координатор проєкту "Відкрий онлайн учню"
Знаю, що таке війна на собі, був в гарячих точках на Сході України. Бачив зруйновані будівлі й розумію, що можуть переживати діти. Вони - майбутнє України. А я люблю Україну і хочу, щоб наші діти мали все потрібне і не страждали.
Вікторія Петрук
Координаторка волонтерів
Я координую роботу волонтерів з усього світу, які бажають долучитися до роботи "Голосів дітей". Нині їх уже більше чотирьохсот. Працювати у Фонді розпочала нещодавно, коли довелося вивозити дитину за кордон з початком війни. Робота, звичний побут, друзі – все залишилося вдома. Якби не дочка, я б теж, мабуть, залишилася там і робила хоч щось, щоб наблизити нашу перемогу. Тож коли мені запропонували долучитися до "Голосів", я навіть не думала. Радує хоч якась можливість допомогти дітям, яким пощастило менше.
Олена Олійник
Головний бухгалтер
Можу проїхати 210 км за день на велосипеді, це ідеальний антистрес. Це допомагає "провітрити" голову і не думати про балансові довідки і касові ордери.
Тетяна Левченко
Фінансова радниця
Мій Тато - дитина війни, його батька (мого дідуся, якого не мала щастя знати) було вбито під час Другої світової війни. Я мала щасливе дитинство, мене дуже любили батьки і рідні, але час від часу з'являвся страх, що почнеться війна і я втрачу когось із близьких. На жаль, для сучасних діток мій страх став реальністю. Тому, дуже щаслива приєднатися до команди Фонду, які допомогають дітям і їх батьками подолати страхи, відчуття тривоги й знову набути стан безпеки і захищеності.
Таша Щеглюк
Локальний координатор
Одного прекрасного осіннього дня мені пощастило народитися у люблячій сім'ї, де дітей виховували в любові та піклуванні. Нас у батьків п'ятеро. Живучи у своєму домашньому раю, мені здавалось, що так живуть всі. Але одного разу, ще навчаючись в школі, я почула, що дівчинка хоче втекти з дому, бо батьки погано до неї ставляться. Для мене то було дикістю. Минув час, й та дівчинка все ж таки втекла з дому, а за декілька днів її знайшли вже неживою. Відтоді я вирішила шукати відповіді на питання для дітей, які виховуються в насиллі, та знаходити рішення для їхніх потреб.
Ірина Синельник
Редактор сайту
Дитинство створене для радості, розваг, спроб, розвитку та веселого сміху. Діти іноді можуть і розуміють набагато більше, ніж дорослі. Але створити умови для їх розвитку маємо саме ми. А для цього ми спочатку потрібно їх почути.
Олександр Савінок
Офіс-менеджер
Працюю в Голосах, з дітьми. Бо діти, це останні хто мають страждати через помилки дорослих. Тому хочеться дбати, допомагати, і вберегти їх від потенційних травм. І команда "Голосів", має сили, ініціативу і ресурс для цього.
Марина Губарець
Перекладач німецької мови
Перекладати дитячі історії, їхні зворушливі вірші та щемкі інтерв'ю - емоційно непросто. Зате після перекладу їх почують та прочитають багато людей з різних країн. І тоді допомога для найменших та найвразливіших прийде набагато швидше. Наше покоління не знало, що таке дитячий психолог. Нас вчили "не рюмсати", наказували "негайно заспокоїтися", дитячі проблеми вважали дрібницями. І ми навчилися стримувати почуття, не зважати на внутрішній біль. Добре, що є можливість це змінити. Тому я неймовірно пишаюся тим, що стала однією з ланок міцного та великого рятівного ланцюжка - для тих, хто сам собі допомогти поки що не може.
Таня Вовк
Авторка ілюстрацій та директорка з натхнення
Фріда
Фріда
Чотирилапа подруга дітей та головна спеціалістка з гарного настрою

Дитяча консультативна рада

Перейти на сторінку