Хто ми

Жодна дитина не має залишитись наодинці з травмою війни. Це місія благодійного фонду “Голоси дітей”.

Завдяки вашій підтримці, ми надаємо психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали в результаті бойових дій.

Це допомагає їм перемагати наслідки війни та розвиватися.

Також ми допомагаємо родинам з розв’язання побутових проблем, лікуванням та реабілітацією дітей, надаючи індивідуальну підтримку.

Щоб дати голос дітям, ми створюємо відео контент та займаємось просуванням прав дітей з тим, щоб змінити систему захисту прав дитини в країні.

Наша ціль – кожна постраждала від війни дитина в Україні має отримати психологічну підтримку вчасно.

Наші цінності: повага до гідності та прав дитини; розуміння потреби кожної дитини бути почутою; віра в те, що найкращих результатів можна досягти у партнерстві та взаємодопомозі.

Сьогодні наша команда працює у багатьох селах та містечках уздовж лінії фронту у Донецькій та Луганській областях.

Ми отримуємо інформацію з перших вуст і товаришуємо з дітьми, які своє дитинство провели поруч з війною.

Наша команда

Лена Розвадовська
Співзасновниця та голова правління фонду
Пам’ятаю, як з подивом для себе усвідомила, що ніколи в дитинстві не чула про свої права, не знала, що дитиною я маю право на повагу й захист. Через свій особистий досвід мені легко зрозуміти дітей, яких не чують й ображають.
Азад Сафаров
Співзасновник фонду, керівник напрямку комунікацій
З дитинства я мріяв стати режисером і знімати кіно. І вже так вийшло, що почавши знімати кіно, я повернувся знову в дитинство. Оскільки ми знімаємо переважно про дітей, які живуть на лінії фронту. В якийсь момент я зрозумів, що лише фільмувати і показувати проблеми - мало. Треба робити конкретні зміни.
Андрій Черноусов
Юрист
Проблемою дотримання прав дитини я займаюся з 2012 року - це системна робота з моніторингу та адвокації прав дитини в Україні, а особливо дітей, які перебувають під опікою держави. З початком війни мене запросили в команду "Голосів дітей" і я жодної секунди не вагався, бо це є логічним продовженням моєї роботи. До того ж Фонд дає можливість збирати, аналізувати та систематизувати дані про порушення прав дитини під час війни, що згодом допоможе притягнути винних до відповідальності.
Іветта Делікатна
Директор департаменту з комунікацій
"Всі ми родом з дитинства". Вірю в те, що дитина в 5-6 років вже сформована і всі злі та підлі дорослі виникають з недолюблених, погано вихованих дітей. Тому щастя та розвиненість будь-якого суспільства, тим більше в Україні, залежить від того, наскільки багато ми виховуємо щасливих дітей. Будь-які ініціативи, проекти, люди, які виконують шляхетну місію порятунку дітей та виховання їхніх батьків, викликає у мене щиру повагу та підтримку.
Наталя Церклевич
Консультант фонду з розвитку програм
Кілька років поспіль допомагала із фандрейзинговими планами і стратегією. Для мене фонд це про реально живу цінність бути "тут і зараз" - гнучким, відкритим до потреб дітей, швидким  у якісних рішеннях і самозарадним у пошуку ресурсів. Те як організація виросла за останні 3 місяці неймовірний кейс того, що ми маємо справитись з усім, що так несподівано прийшло в  життя нашої країни, бо кожна підтртмка дитини зараз - це цілісна і сильна доросла особистість в майбутньому.
Алла Ширшина
Проєктна менеджерка
Мені дуже важлива реалізація з сенсом. Розумію, що робота у фонді і є для того, щоб чим більше дітей мали щасливе дитинство і багато обіймів, попри все.
Ольга Вовк
СММ-ниця, дизайнерка, ілюстраторка
Я виросла в сім’ї військовослужбовців, і напевно дивно, що в житті я обрала творчий шлях. Діти в садку, однокласники - майже всі були дітьми військових. Ми часто грали у “війну”, безжально стріляли один в одного з різних боків дитсадкових альтанок, а поранених несли в “шпиталь”-пісочницю, і мали першокласну палко-зброю. Мені пощастило подорослішати у відносно мирний час. Але думка про те, що в моїй країні є діти, для яких мій дитячий страх став реальністю, не давала спокою.
Андрій Полухін
Координатор проєкту "Відкрий онлайн учню"
Знаю, що таке війна на собі, був в гарячих точках на Сході України. Бачив зруйновані будівлі й розумію, що можуть переживати діти. Вони - майбутнє України. А я люблю Україну і хочу, щоб наші діти мали все потрібне і не страждали.
Вікторія Петрук
Вікторія Петрук
Координаторка по волонтерам
Я координую роботу волонтерів з усього світу, які бажають долучитися до роботи "Голосів дітей". Нині їх уже більше трьохсот. Працювати у Фонді розпочала нещодавно, коли довелося вивозити дитину за кордон з початком війни. Робота, звичний побут, друзі – все залишилося вдома. Якби не дочка, я б теж, мабуть, залишилася там і робила хоч щось, щоб наблизити нашу перемогу. Тож коли мені запропонували долучитися до "Голосів", я навіть не думала. Радує хоч якась можливість допомогти дітям, яким пощастило менше.
Олена Олійник
Головний бухгалтер
Можу проїхати 210 км за день на велосипеді, це ідеальний антистрес. Це допомагає "провітрити" голову і не думати про балансові довідки і касові ордери.
Тетяна Левченко
Фінансова радниця
Мій Тато - дитина війни, його батька (мого дідуся, якого не мала щастя знати) було вбито під час Другої світової війни. Я мала щасливе дитинство, мене дуже любили батьки і рідні, але час від часу з'являвся страх, що почнеться війна і я втрачу когось із близьких. На жаль, для сучасних діток мій страх став реальністю. Тому, дуже щаслива приєднатися до команди Фонду, які допомогають дітям і їх батьками подолати страхи, відчуття тривоги й знову набути стан безпеки і захищеності.
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Локальний координатор
Одного прекрасного осіннього дня мені пощастило народитися у люблячій сім'ї, де дітей виховували в любові та піклуванні. Нас у батьків п'ятеро. Живучи у своєму домашньому раю, мені здавалось, що так живуть всі. Але одного разу, ще навчаючись в школі, я почула, що дівчинка хоче втекти з дому, бо батьки погано до неї ставляться. Для мене то було дикістю. Минув час, й та дівчинка все ж таки втекла з дому, а за декілька днів її знайшли вже неживою. Відтоді я вирішила шукати відповіді на питання для дітей, які виховуються в насиллі, та знаходити рішення для їхніх потреб.
Таня Вовк
Авторка ілюстрацій та директорка з натхнення
Фріда
Фріда
Чотирилапа подруга дітей та головна спеціалістка з гарного настрою

Наші психологи

Наші психологи працюють в програмах “Арттерапія” та “Мобільні психологи”, в рамках яких ми надаємо загальну психосоціальну підтримку, проводимо групові заняття та індивідуальні консультації.

Людмила Романенко
Психолог в програмі Арттерапія
Гірське, Луганська область
Тетяна Асланян
Психолог
Слов'янськ, Донецька область
Наталія Урсу
Психолог в програмі "Мобільні психологи"
Лисичанськ, Луганська область
Ірина Єфімцева
Ірина Єфімцева
Психолог
Сєвєродонецьк, Луганська область
Ксенія Журба
Психолог
Слов'янськ, Донецька область

Дитяча консультативна рада

Перейти на сторінку