Наші партнери

Проєкти партнерів

Українські й іноземні митці, підприємці, державні діячі, волонтери та цілі компанії реалізовують різні проєкти, у рамках яких збирають кошти на фонд «Голоси дітей». Зібрані кошти ми спрямовуємо на психологічну та психосоціальну реабілітацію дітей, а також на окремі потреби родин з дітьми, які постраждали через російсько-українську війну.

Копіювати посилання Скопійовано

Коли про війну говорять усіма мовами світу

author

HOROVOD ART

Братислава, Словаччина

«Мистецтво проти насильства» — група молодих людей з України, Словаччини, росії та білорусі, об’єднаних спільною ідеєю. Вони познайомилися як волонтери під час гуманітарного збору коштів для України, але швидко стали активною групою друзів, які віддано працюють над інформуванням про війну.

Horovod Art Festival — це перший проєкт студентів коледжів або старших класів школи. Внески, зібрані під час фестивалю, були передані нашому фонду. Згодом за ці кошти наші підопічні мали можливість виготовляти літачки «Мрія».

Поділитись

Копіювати посилання Скопійовано

03.04.23

Концерт
Копіювати посилання Скопійовано

Студенти з великим музичним серцем

author

Students for Ukraine

Левен, Бельґія

Члени студентської асоціації «Студенти за Україну» університету м. Левен (Бельгія) організували благодійний концерт. Це був перший великий проєкт двох студенток з Польщі та Німеччини. До концерту долучились місцеві музиканти та митці. Кошти, зібрані під час концерту, стали великою допомогою для нашого фонду.

Поділитись

Копіювати посилання Скопійовано
Копіювати посилання Скопійовано

Бігти до дітей та для дітей

author

Luda Svystunova

Лондон, Велика Британія

Команда бігунів-любителів з Парижа та Лондона пробігли Паризький півмарафон (Harmonie Mutuelle Semi de Paris) на підтримку дітей України. Команда пробігла з фантастичними результатами — менш ніж за дві години. Усі зібрані під час марафону кошти були передані на рахунок нашого фонду.

Поділитись

Копіювати посилання Скопійовано
Завантажити ще