З Криму для Сходу: продуктова допомога для родин в партнерстві з ASTEM Foundation

З Криму для Сходу: продуктова допомога для родин в партнерстві з ASTEM Foundation

Ще 100 сімей зі сходу України, де тривають бойові дії, отримають продуктові набори. Це сім’ї, які опинились на межі виживання.

Усе завдяки підтримці та дружньому плечу кримських татар з ASTEM Foundation. Саме вони допомагають нам закупити ці набори.

Знайомтеся: це Анастасія та її велика родина Альбіна, Насім, Рустем і Діма живуть з мамою в маленькій двокімнатній квартирі в Золотому.

Діти дуже люблять малювати і мріють про нові олівці та фломастери. Нині жінка у декретній відпустці з молодшим сином. Але на що жити далі – неясно, адже з роботою у прифронтовому містечку складно.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/vocukraine/videos/4377306722310675

А це Василь. Він сам виховує п’ятьох дітей, двоє з яких цього року йдуть у перший клас.

Василь та його діти

Василь працює шахтарем у Золотому, і його зарплати у 6 тисяч гривень ледь вистачає на продукти для великої родини. Тепер йому треба зібрати дітей до школи – тож потрібен одяг, взуття, канцелярське приладдя.

І хоча Василь – супер-тато, але без усіх нас не впорається.

***

Ukrainanıñ cenk ketken şarq qısmında yaşağan daa 100 qoranta aşayt mahsulatınen teminlenecek. Bu qorantalar zor alğa qaldılar.

Qorantalarğa ASTEM Foundationdan qırımtatarları tarafından yardım keldi. İlle olarnıñ maddiy qoltutuvı ile aşayt mahsulatları satın alınmaqta

Ukraina – birdir!