Звіти

Виступ у штаб-квартирі ОБСЄ і участь у церемонії нагородження «Оскара»: звіт «Голосів дітей» за березень

Благодійний фонд «Голоси дітей» продовжує допомагати сім’ям з дітьми по всій Україні, надаючи їм гуманітарну, психологічну, реабілітаційну й адвокаційну підтримку.

Так, станом на березень 2023 року організація налічує:

  • 137 фахівців у команді;
  • 776 волонтерів, які відгукнулися з усіх куточків світу;
  • 14 локацій, на яких постійно працюють наші психологи — у Києві, Київській області, Львові, Трускавці, Чернівцях, Івано-Франківську, Береговому, Кривому Розі, Харкові, смт Високому, Тернополі, Чернігові, Миколаєві та Миколаївській області;
  • понад 2 тисячі дітей та батьків, яким фонд надав допомогу.

Загалом на всі програми цього місяця ми витратили 9 мільйонів 698 тисяч гривень.

Як відомо, 1 березня «Голоси дітей» почули на нараді ОБСЄ. Ми розповіли дипломатам з 55 країн світу про українських дітей, їхні проблеми в умовах війни та як світ може допомогти українським дітям. Крім цього, ми розповіли про досвід роботи нашого фонду, презентували нашу унікальну книжку «Війна голосами дітей» та провели виставку ілюстрацій, які створили знані українські й іноземні митці до дитячих цитат.

5 березня завдяки підтримці Українського освітнього хабу в Польщі ми організували презентацію книжки «Війна голосами дітей» та показ цьогорічного номінанта на «Оскар»«Будинок зі скалок», до створення якого дотичні засновники БФ «Голоси дітей». 9 березня фільм вийшов в український прокат. Номінація на кінопремію та масовий прокат фільму в Україні дали змогу розказати про українських дітей і їхні проблеми широкому загалу.

А 12 березня відбулася церемонія нагородження «Оскара», на якій були присутні засновники фонду Олена Розвадовська та Азад Сафаров, а також героїні фільму.

Ми дуже вдячні українським волонтерам зі всього світу, які привертали увагу до фільму й організовували покази в найвідоміших університетах США та Європи. Історію про українських дітей побачили у Harvard University, Stanford University, Princeton University, Georgetown University, Yale University, Berkeley College, Columbia University, University of Houston-Clear Lake, Rice University, University of Cambridge та багатьох інших.

Дізнайтеся більше зі звіту за березень: