Події

«Війна голосами дітей»: в Україні з’явилась унікальна книжка

До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну благодійний фонд «Голоси дітей» видав унікальну книжку «Війна голосами дітей». У ній зібрано близько 100 емоційних цитат, які демонструють парадоксальний погляд дітей на війну. Цитати проілюстровані дизайнерами, художниками, фотографами та знаними людьми з різних куточків світу. Серед тих, хто долучився до створення зображень: ілюстратори Нікіта Тітов, Сергій Майдуков, Олександр Грехов, Ірина Вале, співачка Джамала та її син Рахман, співак Святослав Вакарчук, шеф-кухар Євген Клопотенко.


Як виникла ідея, розповів Азад Сафаров, співзасновник фонду «Голоси дітей»:

Ще кілька років тому наша подруга Оля Вовк почала записувати смішні та дотепні вислови дітей. «О, а зберімо цитати і випустімо книгу!» — вирішили тоді ми. Після 24 лютого ми продовжили їх збирати, і… вони не перестали бути смішними та цікавими, але тепер уже були голосами дітей війни.

Голова правління та співзасновниця фонду «Голоси дітей» Олена Розвадовська наголосила на тому, що тепер усі діти України є дітьми війни, а тому важливо почути їхні голоси.

Вони є свідками сьогоднішніх подій, мають свої думки про війну та спостереження. Цей час нам важливо зафіксувати в їхніх цитатах, щоб не забувати про ціну щасливого майбутнього України. У цій книжці ми хотіли зробити акцент на продовженні дитинства, попри все. Адже дитинство не можна поставити на паузу через війну. Життя триває, надія є — і це те, що нас усіх тримає.

Книжка видана в співпраці з літературною агенцією OVO.

Придбати книжку можна за посиланням. Усі отримані кошти скеровуються на психологічну допомогу дітям.

Рекомендуємо також

Ситуативний аналіз
Ключові проблеми й потреби дітей у різних ситуаціях війни: ситуативний аналіз, майже рік війни

Ключові проблеми й потреби дітей у різних ситуаціях війни: ситуативний аналіз, майже рік війни

Майже рік ми фіксуємо воєнні злочини російської армії в Україні. Більшість з них направлені проти цивільного населення

Події
Український претендент на «Оскар» виходить у національний прокат

Український претендент на «Оскар» виходить у національний прокат

9 березня в український прокат виходить стрічка «Будинок зі скалок» данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта

Події
Україна побореться за перший «Оскар»

Україна побореться за перший «Оскар»

Єдиний фільм з України «Будинок зі скалок» (A House Made of Splinters) спільного виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії став претендентом на премію «Оскар» у номінації Найкращий повнометражний документальний фільм