Підтримка матерів – це найкраща підтримка для їхніх дітей

Підтримка матерів – це найкраща підтримка для їхніх дітей

Проєкт підтримки батьків, які виховують дітей з інвалідністю у співпраці з ГО “ПРОМИР” за підтримки People in Need Ukraine в рамках Програми солідарності COVID-19 від Європейського Союзу для ініціативи «Східне партнерство».

Ми переконані, що підтримка матерів – це найкраща підтримка для їхніх дітей, які мають інвалідність.

Чим більше сил у мами, тим більше опіки й турботи вона здатна віддати своїй дитині.

В Сєвєродонецьку, Гірському, Рубіжному та Лисичанську Луганської області ми проводимо групи взаємодопомоги для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, під супроводом психолога.

Батьки діляться своїм досвідом, навчаться підтримувати один одного і самих себе.

Проєкт реалізовується ОО “ПРОМИР” – Кризисные психологи в Славянске в партнерстві з “Голоси дітей” завдяки підтримці People in Need Ukraine в рамках Програми солідарності COVID-19 від Європейського Союзу для ініціативи «Східне партнерство».

Катерина — мама чотирьох дітей. У однієї з дівчаток є інвалідність. Їх сім’я живе в Сєвєродонецьку, переїхали з Луганська. Серед купи домашніх справ і численних занять з реабілітації, Катя все одно знаходить час на громадську діяльність та саморозвиток.

На думку Катерини, у матерів дітей з інвалідністю критично не вистачає часу на себе. Тому вона вирішила діяти та створила громадську організацію для підтримки таких матусь.Дивіться історію про Катерину та надихайтесь її прикладом.

Бувають інколи збіги обставин, які змінюють все життя.

У Любові так сталось у 2014 році, коли вона була вимушена по справах поїхати з сином у Первомайськ. Вночі поруч з будинком, де ночували Любов та її син, впали снаряди. Любов всім тілом закрила сина, але дитина отримала психологічну травму. З того часу Любов щодня робить все можливе, щоб повернути посмішку своєму сину.