Психологічна допомога дітям з інвалідністю

Страх, тривога, паніка – це нормальні реакції дітей та дорослих на ті події, що зараз відбуваються в Україні. З цими станами не потрібно боротися, не потрібно їх замовчувати та витісняти, з ними потрібно працювати та проживати. Саме це допомагають зробити психологи нашого Фонду. 

Але є частина дітей, які потребують трохи іншої уваги та роботи. Це дітки, які мають захворювання аутичного спектру. Для них зміна звичного темпу та умов життя – складне і незрозуміле завдання. Вибухи, звуки літаків, пострілів – наносять велику шкоду їхньому психологічному стану.

Їм потрібна особлива реабілітаційна робота.

Понад 50 дітей з інвалідністю у супроводі батьків отримали двотижневий курс реабілітації в одному з найкращих в Україні реабілітаційних центрів у Львівській області. Все це стало можливе завдяки допомозі наших благодійників. 

Це сім’ї з дітьми із Харкова, Херсону, Волновахи, Сєвєродонецька, Миколаєва та інших міст, які в одну ніч втратили можливість повернутися додому. У їхніх містах і селах тривають бойові дії. Вдома у них немає жодного шансу на кваліфіковану допомогу спеціалістів.

На сьогодні, на програму витрачено майже 1 млн гривень, з яких 300 тисяч грн надійшло від благодійного фонду «Таблеточки».