Звіти

Місяць війни в Україні: Благодійний фонд  «Голоси дітей» надав допомогу понад 5 тисячам потерпілих

УКРАЇНА, 24 БЕРЕЗНЯ: З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Благодійний фонд «Голоси дітей» надав допомогу на 1,5 млн гривень понад 5 тис. потерпілих від війни. 


Фонд допомагає евакуювати дітей зі сходу країни та облаштовувати їх перебування в західних містечках, надає психологічну підтримку, займається доставкою гуманітарної допомоги та забезпечує необхідним шелтери. 

По напрямку психологічної підтримки дітей та батьків за місяць війни:

  • Спільно з центром НаУКМА створена безкоштовна телефонна лінія та чат-бот психологічної допомоги “Ми поруч”. Психологи надали понад 100 консультацій за зверненням батьків з усієї країни та з-за кордону.
  • Групові та індивідуальні психотерапевтичні сеанси, заняття з арт-терапії у Львові, Трускавці, Східниці та Полтаві отримали 190 дітей, вивезених з гарячих точок з-під обстрілів, вихованці Лисичанського та Северодонецького інтернату, діти з інвалідністю

Планується відкриття нових локацій психосоціальної підтримки у Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді, а також навчання волонтерів та психологів, робота з батьками.

  • 250 сімей, в яких виховують 850 дітей, отримали підтримку при евакуації та поселенні.
  • Понад 3000 сімей з дітьми, евакуйованих з Волновахи і Мирнограду, було забезпечено харчуванням та засобами гігієни. 
  • 5 тонн пального надано для вивезення українців з гарячих точок на сході: Волновахи, Авдіївки, Северодонецька, Рубіжного, Попасної та інших. Всього евакуйовано більше 2000 людей.
  • Для 800 осіб —  жінок з дітьми —  надана допомога в облаштуванні тимчасового та постійного прихистка у Львові та Трускавці. 

Допомога дітям в інтернатних закладах:

  • 80 вихованців Знам’янського інтернату —  діти з інвалідністю, яких важко транспортувати —  отримали медикаменти, засоби гігієни, зволожувачі повітря, ковдри та матраци для облаштування спальних місць в підвальному приміщенні.
  • У Лисичанський центр психосоціальної реабілітації закуплено предмети першої необхідності та одежа 
  • Для майже 100 дітей з інвалідністю Житомирського та Запорізького інтернатів виконується доставка медикаментів та гігієни 


Протягом місяця війни БФ «Голоси дітей» допоміг доправити 20 тонн гуманітарної допомоги з-за кордону (дитяче харчування, памперси, предмети для ночівлі, їжа довгого зберігання тощо) потерпілим від війни. 

“За цей місяць немає родини в Україні, яка б не відчула на собі руйнівний вплив війни. Ми, працівники фонду, теж сиділи у підвалах, покинули домівки з одним рюкзаком, заспокоювали своїх дітей під звуки обстрілів. На ряду з цим, ми з коліс розвертали нові програми допомоги, запускали психологічну підтримку, намагалися дотягнутися до тих, кому зараз найтяжче. Попри роботу нон-стоп ще надто багато дітей не мають елементарного: їжі, води, доступу до медицини тощо. Дякуємо усім, хто небайдужий і надсилає допомогу з усього світу”, – Олена Розвадовська, засновниця БФ “Голоси дітей”.

Більш детальний звіт по роботі БФ «Голоси дітей» за місяць війни у період з 24.02 по 24.03 можна знайти за посиланням.

______________________

Довідка:

БФ “Голоси дітей” з 2015 року надає психологічну та психосоціальну допомогу дітям на сході України, які постраждали від військового конфлікту у прифронтових містах Луганської та Донецької областей. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, фонд розширив географію діяльності, охопивши усі регіони, та збільшив напрямки діяльності.