Ключові проблеми та потреби дітей у різних ситуаціях війни: ситуативний аналіз, 8-й місяць війни

243 дні війни росії проти України. Неспроможність російських військ воювати та утримувати тимчасово окуповані території призводить до ще більшого терору мирного населення.

Ворог нищить нашу цивільну та критичну інфраструктуру. Атаками російських крилатих ракет та іранських ударних дронів зруйновано вже 40% енергетичної системи країни. Триває міграція українців як усередині, так і за межі України. Люди вимушені їхати через перебої з електрикою, водопостачанням та опаленням, через регулярні обстріли житлових будинків, через постійну загрозу загинути чи дістати поранення.

Станом на 24 жовтня вже 430 дітей загинуло й понад 820 дістало поранення різного ступеня тяжкості.

Пропонуємо до вашої уваги звіт, який коротко описує ключові події восьмого місяця війни, пов’язані зі становищем, проблемами й потребами дітей в Україні та за кордоном. Окремо в цьому звіті ми проаналізували ситуацію з дотриманням прав дітей на деокупованих територіях України.

Рекомендуємо також

Арттерапія
Арттерапія. Малюнок — портал почуттів

Арттерапія. Малюнок — портал почуттів

Були випадки, коли діти промальовували втрату близької людини. Кожне заняття — це новий малюнок однієї історії. Дитина малювала страхи та переживання, пов’язані зі смертю родича, і відпускала.

Психологічна допомога
Психологічна допомога дітям з інвалідністю

Психологічна допомога дітям з інвалідністю

Понад 50 дітей з інвалідністю у супроводі батьків отримали двотижневий курс реабілітації в одному з найкращих в Україні реабілітаційних центрів у Львівській області.

“Мобільні психологи”: як ми допомагаємо дітям зі складних родин

“Мобільні психологи”: як ми допомагаємо дітям зі складних родин

Війна іще більше поглибила кризу в родинах.За цей час ми зрозуміли, наскільки сильно діти потерпають через проблеми в сім’ях.