Четвертий день війни…

«… Ви – вбивці дітей. Усі ваші злочинні дії проти людяності документуються. Ви, як військові злочинці, будете переслідуватися міжнародним трибуналом» — надіслав сигнал російським суднам Командир корабля Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Станом на 27 лютого в Україні внаслідок російського вторгнення загинули 210 цивільних, з них 6 дітей. Російські військові продовжують руйнувати житлові будинки, магазини, мости та інші об’єкти інфраструктури, намагаються локально  чинити техногенні катастрофи. 

Кількість поранених зростає, одну дитину привезли сьогодні вночі до Київської дитячої лікарні  Охмадит вже мертвою. К містах розстрілюють мирне населення. Внаслідок обстрілу у середмісті Києва загинула четвертокласниця Поліна, яка разом із сім’єю їхала в машині.

Дуже гаряче пройшла ніч у Чернігові, де серед іншого був обстріляний дитячий садок.

Висловлюємо слова співчуття та підтримки сім’ям загиблих.

Нова реальність безжальна. Дітям так само, як і дорослим, доводиться переживати страх війни й ховатися в укриттях.

Замість гойдалки на подвір’ї — лише емоційні “гойдалки”. Вони залишаються дітьми і граються, але тепер їхня головна гра — в хованки. Від окупантів, які стріляють по їхніх домівках, від тих, хто вбиває їхніх однолітків.

Дітлахи намагаються жити своїм світлим маленьким життям під землею. У бомбосховищах вони граються, сміються і сплять… на підлозі. Війна вчить їх боротися і не здаватися. А наша перемога навчить їх справедливості.

Тепер усі українські дітлахи — діти війни. Ми розпочинаємо цикл дописів, у яких розповідатимемо історії дітей, які переживають війну.

На 4 день шаленої підтримки з усього світу наша платіжна система трішечки втомилася. У зв’язку з великою кількістю запитів наш сайт не витримує. Ми працюємо без перерви, щоб обробити всі запити. Незабаром у нас з’явиться PayPal. Дуже скоро ми розповімо всі деталі. Ще раз дякуємо кожному за підтримку!