Програма “На східному фронті”, випуск 8

Документальний проєкт про російсько-українську війну. Знімальна група подолала понад шістсот кілометрів уздовж лінії розмежування від Широкиного до Станиці Луганської й побувала в місцях запеклих боїв, де обстріли тривають досі. Усе для того, аби показати реалії війни на сході України.

Разом із ведучими глядачі познайомляться з людьми, які мешкають на лінії вогню та постійно перебувають в небезпеці. Вони розкажуть, як це жити й будувати плани на майбутнє, коли за вікном не вщухають звуки обстрілів.

Герої програми — професійні військові, добровольці, прикордонники, медики та волонтери. Їхні історії — без прикрас і зайвого пафосу, аби кожен почув правду про війну.

У восьмій серії ведучі Юрій Макаров та Євген Степаненко побували у селі Троїцькому Луганської області, де познайомляться з місцевими дітьми, які знають про війну не з книжок. З ними працюють волонтери, які намагаються подарувати дітям надію на мирне життя.

Одна з героїнь епізоду — волонтерка й правозахисниця Олена Розвадовська, яка від початку війни допомагає дітям прифронтової зони. Заради чого волонтери покидають безпечне мирне життя та їдуть на війну й чим саме можуть допомогти людям, які втратили все?

Відео можна подивитися за ци посиланням.

Рекомендуємо також

Звіти
Ключові проблеми та потреби дітей у різних ситуаціях війни: ситуативний аналіз, 6-й місяць війни

Ключові проблеми та потреби дітей у різних ситуаціях війни: ситуативний аналіз, 6-й місяць війни

Росія вбиває громадян України, вбиває і калічить дітей. Станом на 24 серпня 374 дитини загинуло, 723 дістало поранення різного ступеня тяжкості.

Події
Кекси, маффіни чи капкейки?

Кекси, маффіни чи капкейки?

Підопічні нашого осередку в Трускавці відвідали майстер-клас та дізналися, як приготувати ці смаколики самостійно.

Лонгрід
Будинок зі скалок: як дві виховательки вчать дітей жити, а не виживати 

Будинок зі скалок: як дві виховательки вчать дітей жити, а не виживати 

“Але ми не думаємо постійно про цей біль, ми намагаємося компенсувати його теплотою нашого ставлення, тому ми не гребуємо обіймами, теплим ставленням”.