Quiénes somos

Desde 2015, la Fundación “Voces de los Niños” brinda asistencia psicológica y psicosocial a los niños afectados por guerra.

Hoy, durante la invasión rusa a gran escala de Ucrania, no paramos de ayudar a los niños y las familias afectadas de todo el país, brindamos asistencia psicológica de emergencia y ayudamos en el proceso de evacuación.

Nuestro objetivo es crear condiciones en las que todos los niños sean escuchados y sus derechos sean protegidos.

Nuestros valores

Respetamos la dignidad y los derechos del niño.

Cada niño ucraniano es hijo de la guerra, pero cada uno siente la guerra a su manera. Es importante escuchar a todos los niños y enseñarles a llevar el control de lo que sucede para que no dependan de la ayuda.

Creemos que los mejores resultados para superar el trauma de los niños se pueden lograr con la ayuda de profesionales.

Al incluir a los padres en este proceso, prevenimos conflictos y problemas en las familias.

Estamos por un futuro donde los niños no sean víctimas de la guerra, sino ciudadanos libres y felices.

Trabajamos junto con los niños y para los niños.

Наша команда

Лена Розвадовська
Співзасновниця та голова правління фонду
Пам’ятаю, як з подивом для себе усвідомила, що ніколи в дитинстві не чула про свої права, не знала, що дитиною я маю право на повагу й захист. Через свій особистий досвід мені легко зрозуміти дітей, яких не чують й ображають.
Азад Сафаров
Співзасновник фонду, керівник напрямку комунікацій
З дитинства я мріяв стати режисером і знімати кіно. І вже так вийшло, що почавши знімати кіно, я повернувся знову в дитинство. Оскільки ми знімаємо переважно про дітей, які живуть на лінії фронту. В якийсь момент я зрозумів, що лише фільмувати і показувати проблеми - мало. Треба робити конкретні зміни.
Алла Ширшина
Проєктна менеджерка
Мені дуже важлива реалізація з сенсом. Розумію, що робота у фонді і є для того, щоб чим більше дітей мали щасливе дитинство і багато обіймів, попри все.
Ольга Вовк
СММ-ниця, дизайнерка, ілюстраторка
Я виросла в сім’ї військовослужбовців, і напевно дивно, що в житті я обрала творчий шлях. Діти в садку, однокласники - майже всі були дітьми військових. Ми часто грали у “війну”, безжально стріляли один в одного з різних боків дитсадкових альтанок, а поранених несли в “шпиталь”-пісочницю, і мали першокласну палко-зброю. Мені пощастило подорослішати у відносно мирний час. Але думка про те, що в моїй країні є діти, для яких мій дитячий страх став реальністю, не давала спокою.
Андрій Полухін
Координатор проєкту "Відкрий онлайн учню"
Знаю, що таке війна на собі, був в гарячих точках на Сході України. Бачив зруйновані будівлі й розумію, що можуть переживати діти. Вони - майбутнє України. А я люблю Україну і хочу, щоб наші діти мали все потрібне і не страждали.
Олена Олійник
Бухгалтерка
Можу проїхати 210 км за день на велосипеді, це ідеальний антистрес. Це допомагає "провітрити" голову і не думати про балансові довідки і касові ордери.
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Таша Щеглюк
Локальний координатор
Одного прекрасного осіннього дня мені пощастило народитися у люблячій сім'ї, де дітей виховували в любові та піклуванні. Нас у батьків п'ятеро. Живучи у своєму домашньому раю, мені здавалось, що так живуть всі. Але одного разу, ще навчаючись в школі, я почула, що дівчинка хоче втекти з дому, бо батьки погано до неї ставляться. Для мене то було дикістю. Минув час, й та дівчинка все ж таки втекла з дому, а за декілька днів її знайшли вже неживою. Відтоді я вирішила шукати відповіді на питання для дітей, які виховуються в насиллі, та знаходити рішення для їхніх потреб.
Мирослава Трофимчук
Відеографка та операторка
Я з Красногорівки, це поруч з лінією фронту. Одного разу, коли почались сильні обстріли, а батьків вдома не було, сама перенесла найменших братиків у підвал. А потім і котів, і улюблені іграшки. Зараз навчаюсь у Києві і хочу допомагати тим, з ким маю спільний досвід.
Таня Вовк
Авторка ілюстрацій та директорка з натхнення
Фріда
Фріда
Чотирилапа подруга дітей та головна спеціалістка з гарного настрою

Дитяча консультативна рада

Перейти на сторінку