Дитяча консультативна рада

Ми ділимося владою з дітьми!

І долучатимемо їх до обговорення усіх важливих питань, які стосуються їхнього життя. Адже наше головне завдання – зробити так, щоб голоси дітей були почутими!

Назар
Член Дитячої консультативної ради
Гірське, Луганська область
Назар мріє про світ без сміття. І починає зі свого міста, яке не лінується самотужки прибирати та ще й агітує до цього своїх однокласників. Проте, хлопець хоче, щоб люди не лише прибирали сміття, але і сортувати його. Крім екоактивізму Назар виступає і за здоровий спосіб життя. На його думку, усі люди повинні займатися спортом, щоб бути здоровими, а учні в школах - грати не в телефоні, а у хованки й доганяли.
Орина
Член Дитячої консультативної ради
Львів
Орина переїхала до Львова з Луганської області, після початку війни. Одного разу дівчина віддала своє волосся на перуку для однокласниці, коли та захворіла на рак. А ось те, у що Орина щиро вірить: дітей бити не можна, з ними треба говорити; діти мають право ходити до психолога, якщо у них проблеми, а дорослі мають поважати це їхнє право; дорослі мають дослухатись до дітей, коли ті кажуть, що мають проблеми.
Данило
Член Дитячої консультативної ради
Світлодарськ, Донецька область
Данило має дуже добре серце та допомагає безпритульним тваринам у своєму рідному місті. Хлопець хоче, щоб більше дітей та підлітків переймалися проблемою безпритульних тварин, тому рішуче налаштований боротись з байдужістю однолітків!
Софія
Член Дитячої консультативної ради
Київ
Софія добре знається на своїх правах і допомагає створювати відео на цю тему. Також дівчина переконана, що: батькам варто враховувати вибір дітей, навіть якщо це стосується вибору дитячого садка; треба більш серйозно ставитись до проблем булінгу в школах; слід покращити харчування в шкільних їдальнях; вчителі не мають вибирати собі "любимчиків" і не повинні занижувати оцінки "не любимчикам".
Поліна
Член Дитячої консультативної ради
Гірське, Луганська область
Поліна захоплюється скульптурою, творчість їй допомагає переживати стрес від війни. Яких змін хоче Поліна? А ось: впровадження більшої кількості творчих уроків у школах, більше фарб дітям; щоб діти не збивали з ніг одне одного на перервах; здорове і смачне шкільне харчування; більше місць для активного відпочинку дітей; щоб всі закинуті недобудови стали житловими будинками!
Евеліна
Член Дитячої консультативної ради
Крим / Київ
Евеліна у 2014 разом з сім'єю переїхала з окупованого Криму до Києва. Дівчина знає кілька мов - кримськотатарську, турецьку, українську, англійську, російську та вивчає німецьку. А ще вона мріє стати дипломаткою. Екологічна тематика їй теж небайдужа. Так, дівчина хоче, щоб люди перестали смітити, псувати довкілля та країну, бо важливо берегти екосистему. А ще, щоб діти у школі частіше виходили у парки та вчилися на свіжому повітрі.
Сабрі
Член Дитячої консультативної ради
Крим / Буча, Київська область
Коли Сабрі було всього сім років, сім’я хлопчика покинула домівку у Криму. Сабрі займається кримськотатарськими танцями та вивчає рідну мову - для нього важливо зберігати зв’язок зі своїм корінням. Хлопець хоче, щоб кримські татари мали доступ до вивчення рідної мови в рамках загальноосвітньої школи, а не шукали додатково гуртки та репетиторів поза школою. А ще він виступає за збільшення спортивних гуртків, секцій у школах, адже фізична активність підтримує здоров’я дітей.

Новини ДКР

Тут поки що нічого немає