Мобільні психологи

Надя любить мріяти

Надя любить мріяти

Надя любить лежати на підлозі та у мріях вимальовувати цікаві історії: у неї багато друзів, їй подарували велику ляльку, вона багато читає, гарно навчається.

Але головне в її мріях – мама навідує її в притулку мало не щодня! І це неправда.

Змалечку мама залишала Надію в дома одну. Дівчинка тижнями могла просидіти в порожній квартирі чекаючи маму. Напевно саме тоді Надя так полюбила вигадувати історії.

З початку 2021 року Надя працює з нашим психологом. Спершу вона всіляко відштовхувала будь-яку допомогу та агресувала. Розповідала купу вигаданих історій про себе, безкінечно розтягуючи рукава вже і так розтягнутого светра. Якось після групової терапії Надя втекла. Закрилася у кімнаті та довго плакала. А коли заспокоїлась, то попросила інших дівчат сказати психологу, що вона весь цей час казала про себе неправду… Надя боялася, що тепер її покарають.

Замість покарання психолог втішила і похвалила Надю за чесність. Здивуванню дівчинки не було меж. Надя вперше зрозуміла, що може вільно визнавати свої помилки і її за це не покарають, а навпаки — підтримають.

Попереду ще багато роботи. Надя лише вчиться бути чесною.

Та ми переконані, що кожен сеанс терапії буде приносити нові і нові позитивні зрушення у її житті.

Мобільні психологи

це програма психологічної допомоги дітям з інтернатних закладів Луганської та Донецької областей.

Мета програми: надати психологічну допомогу дітям, які пережили травмуючий досвід в сім’ї. В результаті зловживання батьками алкоголем, наркотиками, насильства, в т.ч. сексуального, ігнорування базових потреб дітей, нехтування батьківськими обов’язками тощо – діти перебувають в інтернатах.

* З метою захисту, ім’я дитини змінене.

Як ви можете допомогти

Пожертвувати на програму

Пожертвувати на програму

Допомогти дітям