Хочу жити у Львові!

Таке бажання виникло у Тетянки після переїзду зі свого рідного Лисичанська. До цього часу вона не була у місті Лева, лише чула про це чарівне місто. На жаль,  відчути його привітність вдалося за досить трагічних обставин. 

Як і частина людей зі Сходу України, Таня з родиною змушена була виїхати, щоб зберегти життя. Останньою краплею став снаряд, який розірвався на їхньому подвір’ї.

У Львові з Тетянкою та іншими переселенцями у шелтерах, які допоміг облаштувати фонд «Голоси дітей», працюють наші психологи. Страх не має супроводжувати дітей, вони повинні сміятися! Саме тому ми робимо усе можливе, аби жодна дитина в Україні не залишилася наодинці з травмою війни. 

У Львові у Тані з’явилися нові друзі. Діти, які так само разом з батьками були змушені покинути свої домівки, а також психологи та аніматори, які допомагають дітям та дорослим відчути себе у безпеці.

Таня у захваті від Львова: поряд парк, дитячі майданчики, друзі… І якщо так станеться, що Таня дійсно залишиться тут, ми впевнені, що місто Лева з радістю надасть прихисток її родині, так само, як і нині надає його тисячам людей, які того потребують.

Щоб підтримати фонд у наданні психологічної допомоги дітям та дорослим, переходьте на сторінку «Хочу домомогти». Дякуємо.