Історії дітей

За різними даними поблизу лінії фронту проживає десять тисяч дітей. Серед наших підопічних є діти, які не пам’ятають мирних днів, бо є однолітками війни.

Тут ми зібрали тільки невеличку частину історій дітей, бо більшість історій – ще нерозказані.

Ми хочемо, щоб поруч з війною було більше дитячих усмішок, тому намагаємось реагувати на кожну проблеми дитини індивідуально. Завдяки благодійним внескам, для одних ми проводимо заняття з арттерапії, для інших – надаємо індивідуальну психологічну допомогу. Комусь допомагаємо з лікуванням, яке необхідне внаслідок ПТСР, іншим – з проблемами житла, навчання та інше.

Тільки разом ми можемо дати більше захисту для дітей. Приєднуйтесь!

Хочу жити у Львові!

Хочу жити у Львові!

Таке бажання виникло у Тетянки після переїзду зі свого рідного Лисичанська. До цього часу вона не була у місті Лева, лише чула про це чарівне місто.

Детальніше
Іван: «Хочу стати сапером»

Іван: «Хочу стати сапером»

Історія Івана схожа на історії тисячі українських дітей, які страждають від війни росії в України. Страх, біль, нерозуміння, дні в підвалах, нестача їжі та води, поранення та складні евакуації.

Детальніше
Маша

Маша

Маші 10. Через кілька тижнів буде 11. Вона не чекає подарунків на День Народження, бо вважає, що зараз не найкращий час для них…

Детальніше
Соломон

Соломон

Соломону 10. Сам він з Києва. Його сім‘я не збирається їхати з країни і щиро вірить, що всього за кілька тижнів вони повернуться до столиці.

Детальніше
Івасик

Івасик

Мамо, я б не хотів, щоб мене вбили… Івасик, 5 років.

Детальніше
Лера

Лера

Мене звуть Лерочка, мені 6 років, я наступного літа піду до школи. Мені вчора було дуже страшно сидіти в підвалі, я хвилювалася за свого собаку. Я боялася за своїх батьків.

Детальніше
Михайло

Михайло

Мене звати Михайло, мені 10 років. Ми нікуди не поїхали з дому, бо, якщо села будуть пусті, туди легше зможуть зайти ворожі війська.

Детальніше
Мобільні психологи
Анастасія – дуже ініціативна дівчинка

Анастасія – дуже ініціативна дівчинка

Анастасія – найстарша у сім’ї серед 3-х сестер і 2-х братів.

Їх усіх забрали з родини, коли п’яний батько в черговий раз побив до втрати свідомості мати, а потім накинувся на дітей.

Детальніше
Мобільні психологи
Антон дуже цінний

Антон дуже цінний

Антону лише 11, але на його життя уже випало багато випробувань. До психотерапевта, п’ять місяців тому, він прийшов абсолютно переконаним: “Я нікому не потрібен, я зовсім один…”

Детальніше
Мобільні психологи
Сашко дуже любить паркур

Сашко дуже любить паркур

Паркур для дуже сміливих людей, хоч Сашко і поводиться в житті несміливо. Він ходить, опустивши голову, і його довга чілка завжди закриває очі і частину обличчя. Сашко вважає себе не красивим.

Детальніше
Індивідуальна допомога
Рита

Рита

Рита та її мама живуть в Авдіївці, впритул до лінії фронту. Через постійну загрозу обстрілу – жити там дуже небезпечно і людей майже не залишилось. З вашою допомогою, ми винаймаємо для них квартиру у більш безпечній частині міста.

Детальніше