Ми захищаємо права дітей
Фонд "Голоси дітей" виріс з волонтерської діяльності на Сході України, коли там розгорівся збройний конфлікт. Ми займались евакуацією та терміновою допомогою постраждалим безпосередньо на лінії фронту.
Фонд "Голоси дітей" виріс з волонтерської діяльності на Сході України, коли там розгорівся збройний конфлікт. Ми займались евакуацією та терміновою допомогою постраждалим безпосередньо на лінії фронту.Коротко представьтесь и расскажите о компании или сервисе в 3-4 строках. С какими клиентами вы работаете, что вас вдохновляет. Чем гордится ваша команда, какие у нее ценности и мотивация.
Потім самотужки проводили арт-терапію для дітей, які живуть на лінії фронту, організували лікування для постраждалих, знаходили донорів для відбудови зруйнованого житла або купівлі нового, облаштування центрів психологічної допомоги тощо.

Згодом ми об'єднались у благодійний фонд "Голоси дітей" і продовжуємо працювати для того, щоб кожна дитина отримала захист.
Наші цінності:
Наша місія - створити умови, в яких кожна дитина буде почута і права якої будуть захищені.
  • Ми поважаємо гідність та права дитини;
  • Ми безумовно розуміємо право / потребу кожної дитини бути почутою;
  • Ми віримо, що найкращих результатів можна досягти у партнерстві та взаємодопомозі.
  • Ми поважаємо гідність та права дитини;
  • Ми безумовно розуміємо право / потребу кожної дитини бути почутою;
  • Ми віримо, що найкращих результатів можна досягти у партнерстві та взаємодопомозі.
Діяльність фонду
Діяльність фонду сфокусована на допомозі дітям, які в тій чи іншій мірі постраждали в результаті бойових дій та живуть поруч з війною. Ми прагнемо розвивати послуги, які допоможуть дітям перемагати наслідки травмуючих подій та попри все розвиватись, ставати успішними та щасливими. Також ми займаємось адвокацією прав дітей з тим, щоб змінити систему захисту прав дитини в країні.
Ми не можемо дозволити собі втратити ціле покоління, яке сьогодні засинає під звук канонади, а завтра формуватиме майбутнє нашої країни. Допоможіть нам зробити так, щоб в хаосі голоси дітей були почуті.
Made on
Tilda